معتبر ترین سایت بازی انفجار ایرانی با ضریب بالا

معتبر ترین سایت بازی انفجار ایرانی با ضریب بالا و درگاه مستقیم

انفجار

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

ورود به سایت کوین پوکر 

دراین پست با سایت کوین پوکر آشنا میشویم. سایت coin poker یکی از سایت هاي‌ پوکر آنلاین با بیت کوین میباشد، افراد میتوانند بـه سادگی دراین سایت ثبت نام کرده و با استفاده از بیت کوین و یا دریافت بیت کوین رایگان دراین سایت پوکر بازی کنند. سایت پوکر cion poker همچنین از زبان پارسی و کاربران ایرانی هم پشتیبانی می کند. در ادامه بـه طور کامل با این سایت جدید پوکر آشنا میشویم.

 

درباره سایت CoinPoker

کوین پوکر توسط یک تیم کـه از عاشقان پوکر تشکیل شده اسـت، گسترش یافته، کوین پوکر یک پلتفرم انقلابی اسـت کـه از تکنولوژی بلاک‌ چین برای بازی پوکر آنلاین استفاده میکند و موضوعات مهم این صنعت را نشانه گرفته اسـت. سرعت و امنیت بالای تراکنش ها نتیجه‌ توکن هاي‌ کوین پوکر میباشد کـه این بستر را فراهم کرده‌اند. تمام اینها درکنار قابلیت هاي‌ جدید و طرح هاي‌ تشویقی متنوعی برای بازیکنان فراهم شده اند‌.

 

سایت پوکر با بیت کوین رایگان

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

سایت پوکر آنلاین «کوین پوکر» جز نخستین وب سایت هایي هست کـه مبتنی بر پلتفرم بلاک چین می باشد. در نتیجه این سایت دارای امنیت فوق‌‌العاده عالی بوده و تقلب و خطا در ان جایی ندارد. اپلیکیشن هاي‌ این سایت یعنی کوین پوکر کاربردهای گوناگونی دارند کـه یکی از انها قابلیت پیش بینی مسابقات ورزشی اسـت. از مزیت‌هاي‌ فوق‌العاده این سایت میتوانیم بـه موارد زیر اشاره داشته باشیم:

 

ویژگی هاي‌ coin poker

رابط کاربری آسان و جذاب ان

برگزاری تورنمنت هاي‌ رایگان

امکان پرداخت و برداشت ارز دیجیتال

«بـه صورت لحظه‌اي»

اپلیکیشن هایي برای ویندوز ؛ اندروید و IOS

 

چرا در کوین پوکر فعالیت کنیم؟

با توجه بـه رشد روزافزون بیت کوین و سایر رمزارزها، تعداد سایت‌هاي‌ جدیدی در حوزه پوکر کـه از بیت کوین و سایر رمزارزها پشتیبانی می کنند در حال افزایش اسـت. کوین پوکر از یک ارز اختصاصی با نام CHP کـه بر اساس اتریوم طراحی شده اسـت استفاده می کند و این ارز در واقع ارز مورد استفاده در سایت CoinPoker برای شرکت در بازی‌ها اسـت.

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

نرم افزار کوین پوکر از تکنولوژی بلاکچین پشتیبانی میکند کـه شارژ حساب و برداشت از طریق قراردادهای هوشمند انجام می‌پذیرد. دراین سایت با توجه بـه این کـه با بانک سر و کار ندارید، فرآیند واریز سریع انجام میشود و کارمزدی هم ندارد. کوین پوکر با ارائه کامل ترین آپشن‌ها و گزینه‌ها در مقایسه با سایت‌هاي‌ هم رده اش در جایگاه ویژه اي قرار دارد.

 

ثبت نام در سایت کوین پوکر

ثبت نام در کوین پوکر بسیار آسان و ساده اسـت، بر خلاف سایر سایت‌هاي‌ پوکر نیاز بـه وارد کردن اطلاعات بانکی و کارت اعتباری خود دراین سایت ندارید. علاوه بر این میتوانید نرم افزار کوین پوکر را کـه برای ویندوز، مکینتاش، اندروید و IOS در معرض اسـت را دانلود کنید و سپس با وارد کردن ایمیل، عدد تلفن همراه و تایید حساب کاربری از طریق SMS حساب کاربری خودرا بسازید.

 

بونوس های ثبت نام:

در حال حاضر کوین پوکر بـه مانند سابق بونوس ثبت نام ارائه نمیکند. با توجه بـه این کـه کوین پوکر با ارز اختصاصی CHP خود کار می کند، امکان ارائه بونوس با شارژ حساب وجود ندارد. با این وجود CoinPoker در برخی تورنومنت‌هاي‌ پوکر خود امکان ورود بـه تورنومنت بـه طور رایگان با وامی کـه بـه صورت CHP در اختیارتان قرار می دهد را دارد.

 

بازی‌ های سایت coin poker

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

در سایت کوین پوکر تعداد زیادی بازی را نمیتوانید پیدا کنید، این سایت فقط بـه شـما پوکر تگزاس هولدم و پوکر محدود اوماها را ارائه می کند. البته این کـه این سایت فقط این بازی‌ها را ارائه می کند کاملا در بین سایت‌هاي‌ پوکر مرسوم اسـت. CoinPoker در حال حاضر فقط بر روی پوکر تگزاس هولدم و پوکر اوماها تمرکز کرده اسـت.

 

انواع تورنمنت هاي‌ سایت:

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

کوین پوکر فقط میزهای بازی 4 و یا حداکثر 6 نفره را ارائه می دهد کـه برای بازیکنان بسیار عالی اسـت. CoinPoker بیشتر از 17 تورنومنت رویداد متفاوت پوکر را در خود دارد کـه تورنومنت اصلی ان 2.51 میلیون CHP جایزه دارد.

 

آدرس جدید سایت کوین پوکر

برای ورود بـه آخرین آدرس سایت کوین پوکر و دریافت بیت کوین رایگان می‌توانی بـه لینک ورود بـه سایت کـه در پایین صفحه قرار داده ایم مراجعه کنید. شـما می توانید در کمترین زمان یک حساب کاربری ایجاد کنید و پس از ان اپلیکیشن این سایت را از ضفحه اصلی دانلود نمایید. برای آسانی کاربران، ما آدرس هاي‌ بروز و بدون فیلتر تمام سایت هاي‌ معتبر ایرانی و خارجی را بـه اشتراک می‌گذاریم.

 

دانلود اپلیکیشن CoinPoker

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

همچنین می توانید بـه جای تایید حساب کاربری از طریق عدد همراه، از تأیید هویت ایمن Civic کـه از طریق بلاک چین تایید هویت را انجام میدهد، استفاده کنید. پس از ثبت نام باید از یک نام مستعار برای شرکت در بازی‌ها استفاده کنید، کل فرآیند ثبت نام را در کمتر از2 دقیقه میتوانید انجام دهید.

 

کیفیت پشتیبانی و نحوه ارتباط با سایت

برای پشتیبانی در سایت CoinPoker علاوه بر در معرض بودن بخش سوالات متداول میتوانید با ایمیل ذکر شده در سایت هم در ارتباط باشید

 

نحوه شارژ و برداشت در کوین پوکر

سایت کوین پوکر Coinpoker بازی پوکر با بیت کوین

برای استفاده از این سایت نیازی بـه در اختیار قراردادن اطلاعات بانکی نیست و از کیف پول‌هاي‌ رسمی برای شارژ حساب از طریق اتریوم میتوانید استفاده کنید. عده اي از کیف پو ل‌هاي‌ اتریوم کـه با CHP سازگار هستند:

 

متامسک «دسکتاپ»

پریتی «دسکتاپ»

آیم توکن «آیفون و اندروید»

 

درنظر داشته باشید:

برای شارژ حساب شـما باید اتریوم و یا هر رمز ارز دیگری را کـه دارید از طریق CoinPoker بـه CHP کـه رمز ارز مورد تایید این سایت اسـت، تبدیل کنید. برای برداشت جایزه هم میتوانید CHP خودرا بـه بیت کوین و یا اتریوم تبدیل کرده و بـه کیف پول خود برداشت بزنید.

 

دیگر امکانات سایت کوین پوکر

شفافیت صد در صدی

عدم امکان وجود هر نوع تقلب

استفاده از تکنولوژی بلاک چین در تراکنش ها

تولید رندوم دستها و کارت هاي‌ بازی

دارا بودن رمزارز مخصوص خود CoinPoker «CHP»

امکان برداشت توسط سایر ارزها نظیر بیت کوین

ارزش رمز ارز رو بـه رشد در ماه هاي‌ اخیر!

سرعت بالا در تراکنش ها

بدون نیاز بـه تایید هویت

امنیت بالای اطلاعات شخصی

جوایز و هدایای مختلف با ثبت نام از طریق

قابل استفاده روی موبایل

طرح‌هاي‌ تشویقی بازیکنان

امکان راستی آزمایی در تمام بخشها

 

شما در سایت nonelouder.com پرطرفدارترین پستهای جهان را مشاهده خواهید کرد

شما در سایت c5sale.com جدیدترین و پرطرفدارترین پست های جهان را مشاهده خواهید کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *